Προβολή όλων των 20 αποτελεσμάτων

Οπτική Ίνα

DELOCK σύνδεσμος οπτικής ίνας LC Simplex 87984, πράσινος

In stock

2.35
SKU: 87984
Βάρος

0.011 kg

Διαστάσεις

8.0 × 0.010 × 5.0 cm

Κατασκευασής

DELOCK

Εγγύηση

100

Κατηγορία

Οπτική Ίνα

Μήκος

Τύπος

Σύνδεσμος

Χρώμα

Πράσινο

DELOCK σύνδεσμος οπτικής ίνας LC Simplex 87985, μπλε

In stock

2.59
SKU: 87985
Βάρος

0.011 kg

Διαστάσεις

8.0 × 0.010 × 5.0 cm

Κατασκευασής

DELOCK

Εγγύηση

13

Κατηγορία

Οπτική Ίνα

Μήκος

Τύπος

Σύνδεσμος

Χρώμα

Μπλε

DELOCK σύνδεσμος οπτικής ίνας SC Simplex 87989, μαύρος

In stock

2.33
SKU: 87989
Βάρος

0.018 kg

Διαστάσεις

8.0 × 0.010 × 8.0 cm

Κατασκευασής

DELOCK

Εγγύηση

55

Κατηγορία

Οπτική Ίνα

Μήκος

Τύπος

Σύνδεσμος

Χρώμα

Μαύρο

DELOCK σύνδεσμος οπτικής ίνας SC Simplex 87990, μαύρος

In stock

2.33
SKU: 87990
Βάρος

0.018 kg

Διαστάσεις

8.0 × 0.010 × 8.0 cm

Κατασκευασής

DELOCK

Εγγύηση

43

Κατηγορία

Οπτική Ίνα

Μήκος

Τύπος

Σύνδεσμος

Χρώμα

Μαύρο

DELOCK σύνδεσμος οπτικής ίνας ST Duplex 87935, μπεζ

In stock

3.70
SKU: 87935
Βάρος

0.011 kg

Διαστάσεις

8.0 × 0.010 × 3.0 cm

Κατασκευασής

DELOCK

Εγγύηση

26

Κατηγορία

Οπτική Ίνα

Μήκος

Τύπος

Σύνδεσμος

Χρώμα

Μπεζ

DELOCK σύνδεσμος οπτικής ίνας ST Simplex 87934, μπλε

In stock

2.35
SKU: 87934
Βάρος

0.011 kg

Διαστάσεις

8.0 × 0.010 × 3.0 cm

Κατασκευασής

DELOCK

Εγγύηση

23

Κατηγορία

Οπτική Ίνα

Μήκος

Τύπος

Σύνδεσμος

Χρώμα

Μπλε

GOOBAY καλώδιο οπτικής ίνας LC-UPC 93385, Multimode OM3, 2m, τιρκουάζ

In stock

7.17
SKU: 93385
Βάρος

0.158 kg

Διαστάσεις

17.0 × 0.040 × 17.0 cm

Κατασκευασής

GOOBAY

Εγγύηση

40

Κατηγορία

Οπτική Ίνα

Μήκος

2m

Τύπος

Καλώδιο

Χρώμα

Πράσινο

Θωράκιση

GOOBAY καλώδιο οπτικής ίνας LC-UPC 95750, Multimode OM3, 0.5m, τιρκουάζ

In stock

5.66
SKU: 95750
Βάρος

0.114 kg

Διαστάσεις

16.0 × 0.020 × 13.0 cm

Κατασκευασής

GOOBAY

Εγγύηση

100

Κατηγορία

Οπτική Ίνα

Μήκος

0.50m

Τύπος

Καλώδιο

Χρώμα

Πράσινο

Θωράκιση

GOOBAY καλώδιο οπτικής ίνας LC-UPC 95751, Multimode OM3, 1m, τιρκουάζ

In stock

7.48
SKU: 95751
Βάρος

0.149 kg

Διαστάσεις

17.0 × 0.025 × 16.0 cm

Κατασκευασής

GOOBAY

Εγγύηση

70

Κατηγορία

Οπτική Ίνα

Μήκος

1m

Τύπος

Καλώδιο

Χρώμα

Πράσινο

Θωράκιση

GOOBAY καλώδιο οπτικής ίνας LC-UPC 95752, Multimode OM3, 3m, τιρκουάζ

In stock

7.63
SKU: 95752
Βάρος

0.216 kg

Διαστάσεις

17.5 × 0.055 × 18.0 cm

Κατασκευασής

GOOBAY

Εγγύηση

30

Κατηγορία

Οπτική Ίνα

Μήκος

3m

Τύπος

Καλώδιο

Χρώμα

Πράσινο

Θωράκιση

GOOBAY καλώδιο οπτικής ίνας LC-UPC 95753, Multimode OM3, 5m, τιρκουάζ

In stock

9.00
SKU: 95753
Βάρος

0.234 kg

Διαστάσεις

18.0 × 0.080 × 19.0 cm

Κατασκευασής

GOOBAY

Εγγύηση

25

Κατηγορία

Οπτική Ίνα

Μήκος

5m

Τύπος

Καλώδιο

Χρώμα

Πράσινο

Θωράκιση

GOOBAY καλώδιο οπτικής ίνας SC-APC 59593, Singlemode OS2, 0.5m, λευκό

In stock

3.57
SKU: 59593
Βάρος

0.037 kg

Διαστάσεις

17.0 × 0.013 × 16.0 cm

Κατασκευασής

GOOBAY

Εγγύηση

80

Κατηγορία

Οπτική Ίνα

Μήκος

0.50m

Τύπος

Καλώδιο

Χρώμα

Λευκό

Θωράκιση

GOOBAY καλώδιο οπτικής ίνας SC-APC 59594, Singlemode OS2, 1m, λευκό

In stock

3.17
SKU: 59594
Βάρος

0.037 kg

Διαστάσεις

17.0 × 0.013 × 16.0 cm

Κατασκευασής

GOOBAY

Εγγύηση

73

Κατηγορία

Οπτική Ίνα

Μήκος

1m

Τύπος

Καλώδιο

Χρώμα

Λευκό

Θωράκιση

GOOBAY καλώδιο οπτικής ίνας SC-APC 59596, Singlemode OS2, 3m, λευκό

In stock

3.87
SKU: 59596
Βάρος

0.079 kg

Διαστάσεις

17.0 × 0.030 × 17.0 cm

Κατασκευασής

GOOBAY

Εγγύηση

80

Κατηγορία

Οπτική Ίνα

Μήκος

3m

Τύπος

Καλώδιο

Χρώμα

Λευκό

Θωράκιση

GOOBAY καλώδιο οπτικής ίνας SC-APC 59597, Singlemode OS2, 5m, λευκό

In stock

4.71
SKU: 59597
Βάρος

0.079 kg

Διαστάσεις

17.0 × 0.040 × 17.0 cm

Κατασκευασής

GOOBAY

Εγγύηση

100

Κατηγορία

Οπτική Ίνα

Μήκος

5m

Τύπος

Καλώδιο

Χρώμα

Λευκό

Θωράκιση

GOOBAY καλώδιο οπτικής ίνας SC-APC 59658, Singlemode OS2, 1m, κίτρινο

In stock

3.05
SKU: 59658
Βάρος

0.037 kg

Διαστάσεις

17.0 × 0.013 × 16.0 cm

Κατασκευασής

GOOBAY

Εγγύηση

100

Κατηγορία

Οπτική Ίνα

Μήκος

1m

Τύπος

Καλώδιο

Χρώμα

Κίτρινο

Θωράκιση

GOOBAY καλώδιο οπτικής ίνας SC-APC 59659, Singlemode OS2, 2m, κίτρινο

In stock

3.63
SKU: 59659
Βάρος

0.037 kg

Διαστάσεις

16.5 × 0.022 × 16.5 cm

Κατασκευασής

GOOBAY

Εγγύηση

100

Κατηγορία

Οπτική Ίνα

Μήκος

2m

Τύπος

Καλώδιο

Χρώμα

Κίτρινο

Θωράκιση

GOOBAY καλώδιο οπτικής ίνας SC-APC 59660, Singlemode OS2, 3m, κίτρινο

In stock

3.98
SKU: 59660
Βάρος

0.079 kg

Διαστάσεις

17.0 × 0.030 × 17.0 cm

Κατασκευασής

GOOBAY

Εγγύηση

100

Κατηγορία

Οπτική Ίνα

Μήκος

3m

Τύπος

Καλώδιο

Χρώμα

Κίτρινο

Θωράκιση

GOOBAY καλώδιο οπτικής ίνας SC-APC 59661, Singlemode OS2, 5m, κίτρινο

In stock

4.26
SKU: 59661
Βάρος

0.079 kg

Διαστάσεις

17.0 × 0.040 × 17.0 cm

Κατασκευασής

GOOBAY

Εγγύηση

50

Κατηγορία

Οπτική Ίνα

Μήκος

5m

Τύπος

Καλώδιο

Χρώμα

Κίτρινο

Θωράκιση

GOOBAY καλώδιο οπτικής ίνας SC-APC 59662, Singlemode OS2, 10m, κίτρινο

In stock

5.39
SKU: 59662
Βάρος

0.168 kg

Διαστάσεις

18.0 × 0.070 × 17.0 cm

Κατασκευασής

GOOBAY

Εγγύηση

40

Κατηγορία

Οπτική Ίνα

Μήκος

10m

Τύπος

Καλώδιο

Χρώμα

Κίτρινο

Θωράκιση