Βλέπετε 1–20 από 41 αποτελέσματα

Πράσινο

2 in 1 τσάντα πλάτης και παιδικό κρεβατάκι TMV-0050, αδιάβροχη, πράσινη

In stock

18.43
SKU: TMV-0050
Βάρος

3.314 kg

Διαστάσεις

8.0 × 1.050 × 42.0 cm

Κατασκευασής

UNBRANDED

Εγγύηση

100

για Laptop

Τύπος

Τσάντα πλάτης – αλλαξιέρα

Χρώμα

Πράσινο

DELOCK σύνδεσμος οπτικής ίνας LC Simplex 87984, πράσινος

In stock

2.35
SKU: 87984
Βάρος

0.011 kg

Διαστάσεις

8.0 × 0.010 × 5.0 cm

Κατασκευασής

DELOCK

Εγγύηση

100

Κατηγορία

Οπτική Ίνα

Μήκος

Τύπος

Σύνδεσμος

Χρώμα

Πράσινο

GOOBAY καλώδιο οπτικής ίνας LC-UPC 93385, Multimode OM3, 2m, τιρκουάζ

In stock

7.17
SKU: 93385
Βάρος

0.158 kg

Διαστάσεις

17.0 × 0.040 × 17.0 cm

Κατασκευασής

GOOBAY

Εγγύηση

40

Κατηγορία

Οπτική Ίνα

Μήκος

2m

Τύπος

Καλώδιο

Χρώμα

Πράσινο

Θωράκιση

GOOBAY καλώδιο οπτικής ίνας LC-UPC 95750, Multimode OM3, 0.5m, τιρκουάζ

In stock

5.66
SKU: 95750
Βάρος

0.114 kg

Διαστάσεις

16.0 × 0.020 × 13.0 cm

Κατασκευασής

GOOBAY

Εγγύηση

100

Κατηγορία

Οπτική Ίνα

Μήκος

0.50m

Τύπος

Καλώδιο

Χρώμα

Πράσινο

Θωράκιση

GOOBAY καλώδιο οπτικής ίνας LC-UPC 95751, Multimode OM3, 1m, τιρκουάζ

In stock

7.48
SKU: 95751
Βάρος

0.149 kg

Διαστάσεις

17.0 × 0.025 × 16.0 cm

Κατασκευασής

GOOBAY

Εγγύηση

70

Κατηγορία

Οπτική Ίνα

Μήκος

1m

Τύπος

Καλώδιο

Χρώμα

Πράσινο

Θωράκιση

GOOBAY καλώδιο οπτικής ίνας LC-UPC 95752, Multimode OM3, 3m, τιρκουάζ

In stock

7.63
SKU: 95752
Βάρος

0.216 kg

Διαστάσεις

17.5 × 0.055 × 18.0 cm

Κατασκευασής

GOOBAY

Εγγύηση

30

Κατηγορία

Οπτική Ίνα

Μήκος

3m

Τύπος

Καλώδιο

Χρώμα

Πράσινο

Θωράκιση

GOOBAY καλώδιο οπτικής ίνας LC-UPC 95753, Multimode OM3, 5m, τιρκουάζ

In stock

9.00
SKU: 95753
Βάρος

0.234 kg

Διαστάσεις

18.0 × 0.080 × 19.0 cm

Κατασκευασής

GOOBAY

Εγγύηση

25

Κατηγορία

Οπτική Ίνα

Μήκος

5m

Τύπος

Καλώδιο

Χρώμα

Πράσινο

Θωράκιση

GOOBAY πολύπριζο ρεύματος κήπου 55943, 4x schuko 16A, IP44 2m, πράσινος

In stock

21.98
SKU: 55943
Βάρος

1.248 kg

Διαστάσεις

18.0 × 0.877 × 23.0 cm

Κατασκευασής

GOOBAY

Εγγύηση

6

Τύπος

Πολύπριζο

Χρώμα

Πράσινο

GΟOBAY καλώδιο δικτύου 68338, CAT 5e U/UTP, CCA, PVC, 0.5m, πράσινο

In stock

0.76
SKU: 68338
Βάρος

0.045 kg

Διαστάσεις

10.5 × 0.017 × 1.5 cm

Κατασκευασής

GOOBAY

Εγγύηση

96

Κατηγορία

Cat 5e

Μήκος

0.50m

Τύπος

Καλώδιο

Χρώμα

Πράσινο

Θωράκιση

U/UTP

GΟOBAY καλώδιο δικτύου 68348, CAT 5e U/UTP, CCA, PVC, 10m, πράσινο

In stock

2.94
SKU: 68348
Βάρος

0.139 kg

Διαστάσεις

13.5 × 0.129 × 3.0 cm

Κατασκευασής

GOOBAY

Εγγύηση

56

Κατηγορία

Cat 5e

Μήκος

10m

Τύπος

Καλώδιο

Χρώμα

Πράσινο

Θωράκιση

U/UTP

GΟOBAY καλώδιο δικτύου 68358, CAT 5e U/UTP, CCA, PVC, 2m, πράσινο

In stock

1.04
SKU: 68358
Βάρος

0.043 kg

Διαστάσεις

12.5 × 0.036 × 1.0 cm

Κατασκευασής

GOOBAY

Εγγύηση

100

Κατηγορία

Cat 5e

Μήκος

2m

Τύπος

Καλώδιο

Χρώμα

Πράσινο

Θωράκιση

U/UTP

GΟOBAY καλώδιο δικτύου 68368, CAT 5e U/UTP, CCA, PVC, 3m, πράσινο

In stock

1.38
SKU: 68368
Βάρος

0.082 kg

Διαστάσεις

12.0 × 0.052 × 2.0 cm

Κατασκευασής

GOOBAY

Εγγύηση

68

Κατηγορία

Cat 5e

Μήκος

3m

Τύπος

Καλώδιο

Χρώμα

Πράσινο

Θωράκιση

U/UTP

GΟOBAY καλώδιο δικτύου 68378, CAT 5e U/UTP, CCA, PVC, 5m, πράσινο

In stock

1.54
SKU: 68378
Βάρος

0.111 kg

Διαστάσεις

13.0 × 0.076 × 2.5 cm

Κατασκευασής

GOOBAY

Εγγύηση

100

Κατηγορία

Cat 5e

Μήκος

5m

Τύπος

Καλώδιο

Χρώμα

Πράσινο

Θωράκιση

U/UTP

GΟOBAY καλώδιο δικτύου 68612, CAT 5e U/UTP, CCA, PVC, 0.25m, πράσινο

In stock

0.69
SKU: 68612
Βάρος

0.030 kg

Διαστάσεις

11.0 × 0.006 × 1.0 cm

Κατασκευασής

GOOBAY

Εγγύηση

100

Κατηγορία

Cat 5e

Μήκος

0.25m

Τύπος

Καλώδιο

Χρώμα

Πράσινο

Θωράκιση

U/UTP

GΟOBAY καλώδιο δικτύου 95558, CAT 5e U/UTP, CCA, PVC, 1.5m, πράσινο

In stock

0.88
SKU: 95558
Βάρος

0.034 kg

Διαστάσεις

10.0 × 0.032 × 1.0 cm

Κατασκευασής

GOOBAY

Εγγύηση

100

Κατηγορία

Cat 5e

Μήκος

1.5m

Τύπος

Καλώδιο

Χρώμα

Πράσινο

Θωράκιση

U/UTP

LDNIO καλώδιο Lightning σε USB-C LC611I, 30W PD, 1m, πράσινο

In stock

2.33
SKU: 5210131078617
Βάρος

0.096 kg

Διαστάσεις

9.0 × 0.065 × 13.0 cm

Κατασκευασής

LDNIO

Εγγύηση

100

Βύσμα 1

USB-C

Βύσμα 2

Lightning

Μήκος

1m

Ταχύτητα

480 Mbps

Τύπος

Καλώδιο

Χρώμα

Πράσινο

LDNIO καλώδιο Lightning σε USB-C LC631I, 30W PD, 1m, πράσινο

In stock

2.78
SKU: 5210131078631
Βάρος

0.096 kg

Διαστάσεις

9.0 × 0.065 × 13.0 cm

Κατασκευασής

LDNIO

Εγγύηση

100

Βύσμα 1

USB-C

Βύσμα 2

Lightning

Μήκος

1m

Ταχύτητα

480 Mbps

Τύπος

Καλώδιο

Χρώμα

Πράσινο

LDNIO καλώδιο USB-C σε USB-C LC611C, 65W PD, 1m, πράσινο

In stock

1.95
SKU: 5210131078600
Βάρος

0.096 kg

Διαστάσεις

9.0 × 0.065 × 13.0 cm

Κατασκευασής

LDNIO

Εγγύηση

100

Βύσμα 1

USB-C

Βύσμα 2

USB-C

Μήκος

1m

Ταχύτητα

480 Mbps

Τύπος

Καλώδιο

Χρώμα

Πράσινο

LDNIO καλώδιο USB-C σε USB-C LC631C, 65W PD, 1m, πράσινο

In stock

2.39
SKU: 5210131078624
Βάρος

0.096 kg

Διαστάσεις

9.0 × 0.065 × 13.0 cm

Κατασκευασής

LDNIO

Εγγύηση

100

Βύσμα 1

USB-C

Βύσμα 2

USB-C

Μήκος

1m

Ταχύτητα

480 Mbps

Τύπος

Καλώδιο

Χρώμα

Πράσινο

NETAC USB Flash Drive UA31, 128GB, USB 3.2, πράσινο

In stock

10.57
SKU: NT03UA31N-128G-32GN
Βάρος

0.018 kg

Διαστάσεις

10.5 × 0.015 × 12.5 cm

Κατασκευασής

NETAC

Εγγύηση

100

Χωρητικότητα

~128GB

Σύνδεση

USB 3.2

Χρώμα

Πράσινο